Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
ОБРАЩЕНИЕ Высокопреосвященнейшего митрополита Филиппа и духовенства Полтавской епархии УПЦ к общине Полтавщины — Новини Полтавської єпархії

ОБРАЩЕНИЕ Высокопреосвященнейшего митрополита Филиппа и духовенства Полтавской епархии УПЦ к общине Полтавщины

ЗВЕРНЕННЯ

Високопреосвященнішого ФИЛИППА,

митрополита Полтавського і Миргородського

та духовенства Полтавської єпархії Української Православної Церкви

до громади Полтавщини

 

Шановні полтавці!

Дорогі брати та сестри!

З великою скорботою і болем ми сьогодні переживаємо біду, яку прийшла у наш спільний дім — Богом бережену державу нашу Україну. Майже по всій території нашої країни тривають бойові дії, щодня лунають вибухи, гинуть ні в чому неповинні мирні люди, серед яких багато літніх та немічних, а також дітей, росте кількість біженців.

Тисячі людей опинилися у вкрай складних умовах — стали вимушеними переселенцями, втратили домівки, деякі регіони опинилися на межі гуманітарної катастрофи.

Сьогодні всі наші молитви ми спрямовуємо до Всемилостивого Бога з єдиним проханням — нехай той жах, біль та відчай, який охопив нас зараз, нарешті припиниться, а у нашій миролюбивій Українській державі запанує довгоочікуваний мир.

У ці часи важких випробувань Українська Православна Церква в цілому, та Полтавська єпархія зокрема, залишається Церквою Українського народу. В наших храмах щодня лунають молитви за наших воїнів та нашу Батьківщину, і ми віримо, що молитва є головним щитом і оплотом для віруючої людини, адже за словом Писання «якщо Господь не збереже дім, даремно не спить охорона» (Пс. 126, 1).

У храмах міста Полтави та Полтавського району проводиться збір речей та продуктів для всіх, хто опинився в скрутних умовах, і кожен небайдужий полтавець може долучитися до цієї важливої справи.

Також ми інформуємо, що наші храми, у яких є підвальні приміщення, можуть слугувати укриттями під час повітряної тривоги та інших непередбачуваних ситуацій.

Ми звертаємось до всіх в Україні, Російській Федерації та інших країнах, від кого залежить припинення кровопролиття, і просимо зробити все можливе, щоб покласти край гріху збройного протистояння. Найбільша цінність — людське життя. І коли в результаті війни гинуть люди — це не має виправдання ні у Бога, ні у людей.

Шановні полтавці, співгромадяни, дорогі брати та сестри! Прошу вас не впадати в паніку, бути мудрими та стриманими, проявляти повагу, допомогу та любов один до одного. Хай наша внутрішня єдність стане сьогодні головною підтримкою для наших захисників.

Прошу вас об’єднатися в спільній любові до Бога та нашої Батьківщини! Віримо, що Милостивий Господь та Пресвята Богородиця не залишить нас у цей важкий час!

 

+ ФИЛИП,

МИТРОПОЛИТ ПОЛТАВСЬКИЙ І МИРГОРОДСЬКИЙ

та духовенство Полтавської єпархії УПЦ

Поделиться

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *