5 квітня 2018 року, у Великий Четвер, Високопреосвященніший Филип митрополит Полтавський і Миргородський звершив чин освячення дзвонів для Свято-Вознесенського храму міста Полтави

8 квітня з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у кафедральному місті Полтаві у палаці дозвілля «Листопад» відбувся традиційний (восьмий) пасхальний вечір духовної вокально-хорової музики

19 квітня 2018 року з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Міргородскаго в залі прес-центру Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) відбулося відкриття історико-просвітницької виставки "За ім'я Моє"

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський у своєму відеозверненні привітав віруючих зі святом Світлого Христового Воскресіння.

Блаженніший Митрополит Онуфрій підтримав матерів у їхньому горі і запевнив, що Церква робить усе можливе для звільнення їхніх дітей з полону.

Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський дав інтерв'ю для телепередачі «Віра і суспільство з Горан Благоєв» на Болгарскгом національнгом телеканалі
12 лютого 2017 року, в день пам'яті Собору Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, небесних покровителів Полтавської місіонерської духовної семінарії, у Свято-Миколаївському соборі м. Горішні Плавні було звершено урочисте архієрейське богослужіння з нагоди 20-річного ювілею відродження Полтавської Духовної школи та 280-річчя від заснування.
З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у кіноконцертному палаці дозвілля «Листопад» міста Полтави 15 січня відбувся благодійний Різдвяний вечір православної духовної та вокально-хорової музики.
З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, 10 січня у Полтавському Міському Будинку Культури була організована і проведена Архієрейська Ялинка за участю дитячих хорів церков міста Полтави.