Духовну семінарію відвідав місіонер ігумен Валеріан (Головченко)

20 – 21 березня 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, Полтавську місіонерську духовну семінарію відвідав місіонер, клірик Київської єпархії ігумен Валеріан (Головченко). Отець Валеріан прочитав лекції для студентів богословсько-місіонерського факультету на тему: «Місіонер і літургійна творчість сьогодні».

Священник добре багатьом відомий не тільки як настоятель храму на ім’я Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської на Лук’янівському кладовищі м. Києва, а й як місіонер, автор статей журналу «Отрок.ua», координатор молодіжних зустрічей у Свято-Троїцькому Іонінському монастирі столиці, де він багато років трудився.

У ході лекцій отець Валеріан говорив про основні аспекти богослужіння, проповіді, парафіяльного життя громади та дав корисні поради молодим місіонерам.

Увечері першого дня студенти поспілкувалися з гостем за чашкою чаю.

Зустріч пройшла у живому спілкуванні з аудиторією. Лектор розповів багато історій з життя, поділився досвідом, поглядами, здогадками, думками. Студенти задали безліч питань та отримали вичерпні відповіді. Вихованці духовної школи вдячні отцю Валеріану та з нетерпінням чекатимуть наступних зустрічей з ним.

Ще більше інформації на нашій сторінці Facebook.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *