Студент Полтавської семінарії взяв участь у Десятій студентській конференції «Студентська наука в духовній школі» (ВІДЕО)

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 26 березня 2019 року в Актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корп. №45) відбулось пленарне засідання Десятої щорічної студентської конференції «Студентська наука в духовній школі».

Цьогоріч, конференція присвячена 240-ї річниці від дня народження святителя Філарета (Амфітеатрова), митрополита Київського і Галицького.

Участь у міжнародному студентському форумі взяли представники духовних навчальних закладів Української Православної Церкви, представники світських вищих навчальних закладів з України, Сербії, Румунії, Франції, Білорусі, Росії та Польщі, а також викладачі і студенти Київських духовних шкіл.

З благословення ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського у конференції взяв участь студент 3-го курсу богословсько-місіонерського факультету Настобурко Сергій.

Відкриваючи форум владика ректор привітав присутніх з відкриттям ювілейної Десятої щорічної студентської конференції та запросив до слова Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

У своєму слові, звертаючись до студентів, Його Блаженство зауважив: «На студентській лаві молоді люди роблять перші кроки в наукових дослідженнях, шукаючи ту сферу знань, яка є найближчою для їхнього серця. Студентська конференція дає змогу поділитися своїми напрацюваннями не тільки з однолітками, але й з досвідченими професорами. В дискусіях можна почути зауваження та рекомендації, які допоможуть скорегувати розпочаті дослідження, вдосконалити їх. Саме на ґрунті студентської науки у вищих навчальних закладах має виростати наука фундаментальна. Кожен успішний вчений був колись наполегливим студентом. Я вірю, що і серед Вас у цій залі є ті, хто вже у недалекому майбутньому буде робити свої внески у вітчизняну науку».

Також Блаженніший владика наголосив, що святитель Філарет зробив помітний внесок у розвиток системи духовної освіти та є прикладом «органічного поєднання адміністративного служіння, педагогічної діяльності та особистого благочестя».

Наостанок Блаженніший владика побажав учасникам і гостям конференції благословенних успіхів у форумі та закликав на усіх Боже благословення.

Насамкінець, відбулося нагородження студентів Київських духовних шкіл по кафедрі Церковної історії. Кращим студентам були вручені грамоти та повне зібрання трудів митрополита Макарія (Булгакова) за успіхи у вивченні історії Церкви.

Після закінчення пленарного засідання, робота наукового форуму продовжилась на 9 секціях: 1) «Біблійна наука»; 2) «Догматичне богослов’я»; 3) «Історія Церкви»; 4) «Православна Церква у ХХ ст.»; 5) «Історія духовних шкіл»; 6) «Спільні питання богослов’я, філософії та культури»; 7) «Літургічне богослов’я»; 8) «Церковно-практичні дисципліни»; 9) «Соціальне служіння та місія Церкви».

На секції «Соціальне служіння та місія Церкви», яка працювала під головуванням професора, першого проректора Київської духовної академії і семінарії протоієрея Сергія Ющика та професора Академії Супруна Миколи Олексійовича, студент Полтавської семінарії Настобурко Сергій виступив з доповіддю на тему: «Актуальность психологии в миссионерской деятельности».

Ще більше інформації на нашій сторінці Facebook.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *