Вітання організаторам, гостям і учасникам Науково-практичної конференції «МЕДИКО-СОЦІАЛЬНА ЕКСПЕРТИЗА – СЬОГОДЕННЯ СЛУЖБИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» Архієпископа Полтавського і Миргородського ФИЛИПА

Вітання організаторам, гостям і учасникам

Науково-практичної конференції

«МЕДИКО-СОЦІАЛЬНА ЕКСПЕРТИЗА –

СЬОГОДЕННЯ СЛУЖБИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

Архієпископа Полтавського і Миргородського ФИЛИПА

20 жовтня 2011 року, м. Полтава

Вельмишановні пані та панове!

Високоповажне зібрання!

Сердечно вітаю Вас із початком роботи Науково-практичної конференції, присвяченої діяльності та перспективам розвитку медико-соціальної експертизи.

Важко переоцінити значення медицини в житті людини і людства в цілому. Недивно, що від представників найгуманнішої професії щодня, щогодини потрібні вірність професійному обов’язку, людська і етична стійкість. Всіма цими якостями безумовно володіють медичні працівники. Своєю безкорисливою працею, високим професіоналізмом, дивною здатністю співчувати людям вони знайшли щиру повагу до себе.

Праця людей у білих халатах – це не просто високе служіння на благо народу, а й справжнє втілення Христових заповідей про любов та милосердя, що поєднує в собі духовну опіку про душу та лікарську допомогу в тілесних немочах. Яскравий приклад цьому ми можемо побачити в історичному досвіді Православної Церкви. Святі Пантелеімон-Цілитель, Агапіт Печерський та Лука (Войно-Ясенецький) уособили в собі поєднання цих двох високих служінь.

Бажаючи успіху в роботі конференції, прикликаю рясні Божі благословення на всіх, хто присвячує своє життя справі милосердної допомоги ближнім.

+ Ф И Л И П,

АРХІЄПИСКОП ПОЛТАВСЬКИЙ І МИРГОРОДСЬКИЙ

Прес-служба Полтавскої єпархії УПЦ