Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Візит до виправної колонії – Новини Полтавської Єпархії

Візит до виправної колонії

15 червня 2021 року з благословіння Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського співробітники відділу благодійності та соціального служіння Полтавської єпархії під керівництвом голови відділу протоієрея Андрія Сімона здійснили візит до Державної установи Надержинщинська виправна колонія №65.


Цього разу під час зустрічі із ув’язненими жінками був відслужений молебень “О здравії” прозвучала проповідь та настановче слово. Окрім того була нагода відвідати нещодавно відкрите нове відділення для жінок, які стали матерями у місцях позбавлення волі. Отець Андрій і волонтери побачилися з дітками цього відділення та поспілкувався з їх доглядальницею.
По завершенню візиту в установу була передана матеріальна допомога у вигляді засобів гігієни та продуктів харчування. І, звісно, разом із допомогою людям була передана частинка Христової любові, яка виявляється у справах добра та милосердя.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *