Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День пам’яті святителя Іоанна Шанхайського – Новини Полтавської Єпархії

День пам’яті святителя Іоанна Шанхайського

2 липня 2021 року, у день пам’яті святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський, очолив Божественну Літургію у Полтавському Хрестовоздвиженському жіночому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили вікарій Полтавської єпархії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін, благочинний Полтавського міського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, благочинний Полтавського районного округу протоієрей Олександр Антонюк, прес-секретар Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич, благочинні та духовенство Полтавської єпархії.

За богослужінням молилася настоятелька монастиря ігуменя Мастридія з сестрами обителі, а також настоятельки монастирів Полтавської єпархії ігуменя Нонна та ігуменя Ангеліна.

Піснеспіви Божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Проповідував ієрей Георгій Шепіда.

Після відпусту протоієрей Іоанн Корнієнко від імені духовенства і вірян Полтавської єпархії привітав Високопреосвященнішого Владику з 65-річним ювілеєм з Днем народження, який він святкує у цей день.

По завершенні Богослужіння Високопреосвященніший Владика приймав вітання від пастви.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *