Допомога дітям

З  благословіння  Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського волонтери центру “Благо” відділу благодійності та соціального служіння  Полтавської єпархії разом із прихожанами храму апостолів Петра і Павла м. Полтави у супроводі керівника організації протоієрея Андрія Сімона в Неділю 5-ту після Пасхи  завершили ряд святкових візитів до  дітей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Цього разу відбувся візит до вихованців психіатричної лікарні імені Мальцева.

Завдяки небайдужим людям діток вдалося почастувати різноманітними солодощами, а також порадувати розвиваючими канцелярськими товарами для творчого дозвілля.

«Ні з чим не зрівняти ту радість, яку ми  відчуваємо бачучи дитячі посмішки! – діляться волонтери –  Адже саме таким чином звучить реалізація заклику Господнього “Пустіть дітей приходити до Мене!” Бо  саме тоді , коли ми даруємо нужденним дітям свою увагу і любов ми і допомагаємо їм відчувати присутність Божу в їх житті!»

Спаси Господь кожного, хто вносить свій посильний вклад в благу діяльність і  таким чином дарує радість Божої любові до ближніх!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *