Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Молодіжка в Духовно-просвітницькому центрі Свято-Миколаївського архієрейського подвір’я – Новини Полтавської Єпархії

Молодіжка в Духовно-просвітницькому центрі Свято-Миколаївського архієрейського подвір’я

13 червня 2021 року, в Духовно-просвітницькому центрі Свято-Миколаївського архієрейського подвір’я м.Горішні Плавні, після Божественої літургії у Свято-Покровському храмі відбулась зустріч старшої групи центру із завідувачем канцелярії та викладачем Полтавської місіонерської духовної семінарії Юрієм Петровичем Петролюком.

Юрій Петрович провів лекцію-чаювання на тему “Святитель Петро Могила та його внесок в богослужбово-просвітницьке життя Київської Церкви в XVII ст.”. Присутні ознайомилися із життєвим шляхом та видавничою діяльністю святителя Петра Могили, особливістю його видань. Також присутні мали змоги отримати відповіді на питання, що їх зацікавили.
Також, в цей день відбулася друга частина молодіжки для молодших вихованців центру. Зустріч пройшла з настольною грою, чаєм та розмовою зі священником.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *