Паломництво до святинь Сумщини

12-13 червня 2021 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, відбулася паломницька поїздка до святинь Сумщини.

12 червня група полтавських паломників відвідала Спасо-Преображенський собор в місті Суми, де помолилися перед чудотворним образом Спасителя “Хліб Життя”. Потім відвідали славне місто Путивль, де в Молченському жіночому монастирі вклонились Божій Матері, перед Її чудотворною іконою “Молченська”. Потім був Глухів, де прочани відвідали кафедральний “Собор Трьох Анастасій” та склеп родини Терещенко – місцевих земельних магнатів, власників цукрових заводів.

Увечері цього ж дня з душевним трепетом полтавчани прибули до одного з найвідоміших монастирів України, колиски традицій старчества – Глинської Різдва Богородиці пустині, де молилися за уставним богослужінням. Зранку 13 червня, у неділю 7-му після Пасхи, перед особливо шанованим в народі Образом Спасителя братією монастиря був звершений акафіст, а потім Божественна Літургія, за якою майже всі паломники приступили до Святих Таїнств Сповіді та Причастя.

Цього ж дня прочани побували також в Софроніє-Молченській пустині, де під час цікавої екскурсії, яку провів насельник монастиря, відвідали святі храми обителі та печери, ознайомилися з незвичайною історією та сьогоденням обителі.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *