Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Похорон Михайла Івановича Гаха – Новини Полтавської Єпархії

Похорон Михайла Івановича Гаха

28 вересня 2021 року, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип після Божественної Літургії в Свято-Макаріївському кафедральному соборі м. Полтави звершив чин відспівування Михайла Івановича Гаха.

Гах Михайло Іванович (5 травная 1952 – 26 вересня 2021) значну частину свого життя присвятив церковному зотчеству. Він багато трудився для оздоблення та прикрашення храмів Полтавської єпархії. Однією з останніх робіт Михайла Івановича був іконостас для каплиці Мгарської Пресвятої Богородиці, яка знаходиться на території Мгарського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря.

Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип від себе особисто та від імені духовенства та вірян Полтави висловлює щирі співчуття родині з приводу смерті спочилого Михайла Івановича та підносить свої молитви до Бога, щоб Всемилостивий Господь вселив Михайла Івановича в оселях праведних, де немає ні скорботи, ні печалі, тільки життя вічне.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *