Представник Полтавської єпархії взяв участь в 15-му Всеукраїнському антинаркотичному таборі

З 12 по 18 вересня 2021 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, ключар Свято-Пантелеймонівського храму м. Полтави священик Сергій Дубовий взяв участь в 15-му Всеукраїнському антинаркотичному спортивно-терапивтичному таборі, організованому Міжнародною антинаркотичною організацією в Україні, який відбувся в с. Чорноморка Очаківського району Миколаївської області.

Табір допомагає виконати важливе завдання — ресоціалізація пацієнта. Це справжнє свято життя, яке відбувається чотири рази на рік на базі пансіонату (будинку відпочинку).

Перед сезоном клієнти морально готуються. Перебування в груповій атмосфері стає своєрідним випробуванням для клієнтів центру. Залежні від алкоголю, наркотиків за роки вживання втрачають почуття відповідальності, перестають відчувати здорові емоції.

Терапевтичний табір допомагає повернути ці якості, навчити заново радіти життю в тверезості. Учасники кожного регіону України, філій МАА представляють окремі команди. Щоденні репетиції, тренування, змагання допомагають звільнити давно забуті почуття: радіти перемозі, співчувати поразці, пишатися спільною справою, вболівати за успіх команди, вкладати душу, бути надійним, єдиним цілим. Необов’язково бути спортсменом, співати чи танцювати. Користь табору в тому, що кожен, хто приймає хоч найменшу участь, проявляє інтерес до подій, змінюється. Творчість у всіх її проявах допомагає відкривати себе з нової сторони, підвищувати емпатію.

На перший погляд прості методи допомагають відчути себе повноцінним членом суспільства, частиною чогось великого й важливого, вдихнути життя в сірі будні. Кожен, хто побував в таборі, знаходить силу, віру в себе, поповнює внутрішній ресурс на боротьбу з залежністю.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *