Зустріч Недільних шкіл Макаріївського кафедрального собору та Георгіївського храму с.Лелюхівка

1 жовтня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа,  проходила зустріч вихователів та дітей Недільних шкіл Макаріївського кафедрального собору м.Полтави та Свято-Георгіївського храму с. Лелюхівка Новосанжарського благочиння.

Ідею запропонували педагоги. Адже дітям цікаво знайомитися з віруючими ровесниками. У спілкуванні дізнаватися чим живуть їхні однолітки, чого прагнуть, яким бачать своє майбутнє.

Зустрілися на природі, а це – особливий світ. Буяє різнобарв’ям осінь. Хочеться прогулятися стежками, послухати шурхіт опалого листя. Втім, як же без ігор і розваг? Священики Володимир Чередніченко та Нікіта Кузьмик  залучили дітвору до змагань на спритність, силу й кмітливість. Потім зорганізувалися футбольні команди. Розпочався дружній матч. До речі, участь у ньому брали не лише діти. Вихователі теж залюбки ганяли м’яча. А перемогла, як кажуть зазвичай, дружба. Тим паче, що попереду була спільна трапеза. Та ще й яка! Після спільної молитви їли справжню лісову кашу.

Загалом враження від зустрічі чудові. Діти у захваті. Чи буде наступна? Безсумніву. Такі плани вже є…

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *