Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
20 років відкриття експозиції Полтавського музею авіації і космонавтики – Новини Полтавської Єпархії

20 років відкриття експозиції Полтавського музею авіації і космонавтики

23 вересня 2021 року, в день міста Полтави, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа та на запрошення директору музею, студента заочного сектору Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Пушкарьова Андрія Миколайовича, прес-секретар Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич взяв участь в урочистому заході присвяченому 20-річному ювілею відкриття експозиції ПМАіК та презентації виставки «Скарбниця нашого музею».

До урочистостей долучилися краєзнавці, журналісти, колекціонери, наукові співробітники Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського та Полтавського музею авіації і космонавтики, а також ветерани авіації та космодрому Байконур, полтавці та гості міста.

Отець Миколай у своєму слові привітав від імені Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа директора та співробітників музею з ювілеєм.

Полтавський музей авіації і космонавтики створений за ініціативою відомого вченого-українця, доктора технічних наук, академіка у галузі ракетобудування Валентина Петровича Галушка.

Сьогодні відвідувачі долучилися до популяризації та презентації фондових та архівних зібрань ПМАіК, висвітлені ролі експонатів у музейні справі та розкритті історії розвитку вітчизняної аерокосмічної галузі. Ознайомилися з унікальними раритетними експонатами.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *