Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
3-тя Неділя після П’ятидесятниці (+ВІДЕО) – Новини Полтавської Єпархії

3-тя Неділя після П’ятидесятниці (+ВІДЕО)

28 червня 2020 року, в 3-тю Неділю після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип, очолив Божественну Літургію в Свято-Георгіївському храмі с. Нижні Млини.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, клірик Свято-Георгіївського храму ієрей Олексій Пергат та Полтавське духовенство.

За Богослужінням молився настоятель храму протоієрей Анатолій Стегній.

Пісненоспіви Божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Геогія Лінда.

На сугубій єктенії були вознесені молитовні прохання про позбавлення українського народу від епідемії коронавируса, молитва про медичних працівників, які самовіддано борються з поширенням інфекції і рятують людські життя, а також сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Проповідував на тему сьогоднішнього Євангельського читання протоієрей Миколай Довганич.

За старанні труди на благо Української Православної Церкви настоятель храму протоієрей Анатолій Стегній був нагороджений правом носіння митри.

По завершенні Богослужіння Архіпастир звернувся до віруючих зі словом настанови та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *