5 років з дня освячення Свято-Успенського храму с. Старі Санжари

17 жовтня 2020 року, в день пам’яті священномученика Ієрофія, єпископа Афінського, Високопреосвященнійший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі с. Старі Санжари, який святкує в цей день 5-ту річницю з дня його освячення.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Новосанжарського округу протоієрей Ярослав Михайлик, настоятель храму протоієрей Василій Антонь, клірики благочиння та міста Полтави.

Перед початком Богослужіння митрополит Филип звершив чин освячення розписів храму та окропив їх Святою водою. Розписували храм викладачі та студенти іконописної школи імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії.

За Богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після запричастного вірша проповідував протоієрей Михаїл Волощук.

За старанні труди на благо Святої Церкви добродійники храму були удостоєні вищих церковних нагород: Ганжа Євгеній Миколайович – ордену великомученика Георгія Побідоносця, Великий Ігор Леонідович та
Халамейдик Сергій Віталійович були відзначені грамотами Блаженнішого Митрополита Киїаського і всієї України Онуфрія.

Активні парафіяни храму: Ківа Владислав Миколайович, Костюченко Людмила Григорівна, Карпенко Сергій Олександрович, Титаренко Тарас Григорович, Дудка Валентина Володимирівна, Макаренко Андрій Борисович, Шерстюк Любов Миколаївна, Шапаренко Микола В’ячеславович, Погрібняченко Софія Михайлівна, Троян Анатолій Григорович, Тишков Володимир Анатолійович, Хопта Вадим Володимирович та Докторов Ігорь Миколайович були нагороджені Архиєрейськими грамотами.

Після Богослужіння Високопреосвященніший Владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом та благословив усіх.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *