Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
80-річниця початку Великої вітчизняної війни – Новини Полтавської Єпархії

80-річниця початку Великої вітчизняної війни

22 червня 2021 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, клірик храму Різдва Пресвятої Богородиці смт. Великої Багачки ієрей Віталій Фазан взяв участь у покладанні квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Отець Віталій разом з керівництвом Великобагачанської громади, керівники установ та організацій вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув під час війни і помер після неї.
В знак глибокої шани і вдячності до пам’яті полеглих в боях за свободу нашої Вітчизни було покладено квіти до пам’ятника Загиблих воїнів, могил партизанів та могили невідомого солдата.
Отець Віталій звершив панахиду за всіма полеглими, що боронили свою рідну землю від фашистських поневолювачів.
В цей день, також, вшанували пам’ять героїв у Диканьці.
Настоятель Свято-Троїцького храму смт. Диканьки протоієрей Євгеній Полтавець від парафіян храму поклав квіти до пам’ятника Солдатської слави.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *