Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Архієрейське Богослужіння у Неділю 28-му після П’ятидесятниці – Новини Полтавської Єпархії

Архієрейське Богослужіння у Неділю 28-му після П’ятидесятниці

20 грудня 2020 року, у Неділю 28-му після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію в храмі на честь Різдва Богородиці у селищі міського типу Скороходове.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Чутівського округу протоієрей Олег Коваленко та духовенство благочиння.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про хворих та лікарів.

Після запричастно вірша протоієрей Олег Коваленко звернувся до пастви зі словом проповіді. Він пояснив вірянам євангельську історію про зцілення десятьох прокажених, з яких лише один повернувся, щоб подякувати Христу. Він розповів, чому Господь хоче, щоб ми були вдячними.

Після відпусту за усердні труди на благо Української Православної Церкви благодійники храму були нагородженні благословенними Архієрейськими грамотами.

По завершені Богослужіння Високопреосвященніший Митрополит Филип привітав вірян з неділею та благословив паству.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *