Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Благодатний вогонь прибув до Полтави – Новини Полтавської Єпархії

Благодатний вогонь прибув до Полтави

18 квітня 2020 року Полтавська єпархія отримала благодатний вогонь з Єрусалиму, який привезли в Свято-Макарівський кафедральний собор м. Полтави.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за підтримки Фонду на честь Покрова Пресвятої Богородиці 18 квітня 2020 року делегація Української Православної Церкви привезла Благодатний вогонь в Україну.

Благодатний вогонь в перекладі з грецької означає Святе світло. Так називається вогонь в великодній церемонії виносу запалених свічок з Гробу Господнього (кувуклії). Чин сходження вогню здійснює в каплиці Гробу Господнього Єрусалимський патріарх. Благодатний вогонь символізує нерукотворне світло Воскресіння Христового, а властивість вогню і світла – висвітлювати темряву. Його поява в переддень Великодня по молитвам патріарха, духовенства і прочан називають “дивом сходження Благодатного вогню”.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *