Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Благодійний ярмарок до дня пам’яті святителя Миколая – Новини Полтавської Єпархії

Благодійний ярмарок до дня пам’яті святителя Миколая

19 грудня 2022 року, в день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійського, чудотворця, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, після святкової Божественної літургії, у Свято-Миколаївському соборі міста Горішні Плавні відбувся «Ярмарок добрих справ», який організувала Недільна школа.

Кошти виручені на ярмарку будуть використані для допомоги нашим захисникам та дітям з числа сімей які опинилися у скрутному матеріальному становищі.

Також, в цей день дітки приносили листівки в резиденцію Святого Миколая, яка діє при Духовно-просвітницькому центрі Свято-Миколаївського архієрейського подвір’я, для вітання наших захисників.

19 грудня вже встигли передати декілька листівок нашим військовослужбовцям. Листи бути адресовані воїнам. Таким чином дітлахи стали справжніми помічниками святого Миколая та підтримати наших захисників у ці святкові дні.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *