Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Благословення дітей на навчання – Новини Полтавської Єпархії

Благословення дітей на навчання

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, після Божественної літургії, 1 вересня в Свято-Троїцькому храмі смт. Диканька, настоятель храму протоієрей Євгеній Полтавець звершив молебень на навчання учнів у новому навчальному році з приєднанням молитов про збереження Божого творіння.

Батюшка акцентував увагу дітей на Євангельської притчі “Про двох боржниках”, яка читалася за Богослужінням, що дуже важливо при навчанні не тримати образ на своїх ближніх і вміти прощати і тоді сам Господь буде помічником нам в навчанні.

У всіх храмах в цей день звершується  молебний спів про збереження Божого творіння. І від нас багато чого залежить – не кидати сміття там де ми живемо, не ламати дерева, не викидати батарейки в землю, а здавати – це буде наш маленький внесок у збереження навколишнього середовища.

В кінці молебня священик окропив святою водою і подарував на благословення кожній дитині іконку.

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *