Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Богослужіння п’ятниці першої седмиці Великого посту – Новини Полтавської Єпархії

Богослужіння п’ятниці першої седмиці Великого посту

11 березня 2022 року, в п’ятницю першої седмиці Великого посту, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Макаріївському кафедральному соборі м. Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили ключар протоієрей Миколай Довганич та соборне духовенство.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протоієрея Олега Приходько.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення війни та мир в Україні.

Після закінчення Літургії духовенство звершило молебень великомученику Феодору Тирону в кінці якого протоієрей Миколай Довганич прочитав молитву над коливом і освятив його.

У п’ятницю і суботу першого тижня Великого посту відбувається спомин дива, яке здійснив великомученик Феодор Тирон, що жив у IV столітті. Цей святий з’явився через 50 років після своєї мученицької смерті християнам в місті Амасії, в Понтійскій області з настановою обов’язково зберігати піст і не вживати ідоложертовне. Після закінчення першого тижня християни моляться великомученику Феодору, щоб він допоміг і нам, тим, хто живе у XXI столітті, зберегти піст і не піддатися на ті спокуси, які можуть чекати нас на нашому великопісному шляху.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *