Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Божественна Літургія на місці зруйнованого Преображенського храму – Новини Полтавської Єпархії

Божественна Літургія на місці зруйнованого Преображенського храму

30 липня 2018 року в день пам’яті про останньому Богослужіння, вчинене ігуменом Іоанном Котляревським в 1961 році в Преображенському храмі поблизу с. Матвіївка Котелевського району, була звершена Божественна літургія на місці зруйнованого Преображенського храму під відкритим небом.

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, очолив служіння літургії секретар Полтавської єпархії протоієрей Михайло Волощук у співслужінні благочинного Полтавського районного округу протоієреєм Олександром Антонюком, благочинним Котелевського округу протоієреєм Василієм Довганичем, та духовенством Полтавської єпархії.

За Богослужінням молилися також матінка Нонна з сестрами і паломниками з усього благочиння. Більшість з них причастилися Святих Христових Таїн.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

На заупокійної єктенії були згадані відомі імена священнослужителів, настоятельки і черниць Свято-Троїцького монастиря.

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *