Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Читання четвертої частини Великого покаянного канону – Новини Полтавської Єпархії

Читання четвертої частини Великого покаянного канону

5 березня 2020 року, в четвер першої седмиці Великого посту, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив читання третьої частини покаянного канону Андрія Критського в Свято-Андріївському храмі м. Полтави.

Також в цей день Високопреосвященніший Митрополит Филип звершив читання покаянного канону у Свято-Макаріївському кафедральному соборі.

Великий канон відтворює плач покаянної душі в гріхах. Тема глибокого особистого покаяння поєднується з темою взаємовідносин Бога і людини взагалі, і разом – з темою особистого перетворення і обоження. Таким чином кожен окремий Богомолець ставиться в цілісний зв’язок з долями світу. Канон налаштовує слухача або читача на вдумливе осмислення власного життя, занурення в моральний самоаналіз; остерігає від зла, орієнтує на добро, ревність в чеснотах; вчить не забувати про Божественну Правду і милосердя, довготерпіння та Любов.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *