Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Делегація Полтавської місіонерської духовної семінарії зустрілася з митрополитом Іринеєм – Новини Полтавської Єпархії

Делегація Полтавської місіонерської духовної семінарії зустрілася з митрополитом Іринеєм

17 лютого 2022 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, делегація Полтавської місіонерської духовної семінарії, на чолі віце-ректором Високопреосвященніший архієпископом Новосанжарським Веніаміном відвідали місто Дніпро, де в рамках благодійної місіонерської поїздки, присвяченої до дня пам’яті святителя Миколая Японського, відбулася зустріч з Високопреосвященніший Іринеєм, митрополитом Дніпропетровським і Павлоградським, який у 1971 – 1975 роках очолював православну місію РПЦ в Японії.

Митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней в Адміністративно-Єпархіальному центрі Дніпропетровської єпархії прийняв викладачів та вихованців духовної школи.

У робочому кабінеті митрополит Іриней показав студентам та викладачам історичні фотографії з архієпископом Миколаєм (Касаткіним), книги тих часів, коли, будучи архімандритом Іринеєм, з 1971 по 1975 роки ніс послух у Японії, розповів про святого рівноапостольного Миколая, пам’ять якого звершується 16 лютого, і який є покровителем молодих місіонерів Полтавської семінарії.

Ієрарх показав делегації домовий храм на честь священномученика Іринея, єпископа Ліонського; єпархіальний музей, актовий зал і архієрейський будинок, де в теплій атмосфері владика Іриней показав фотоальбом із Японії.

На завершення зустрічі митрополит Іриней подарував гостям пам’ятні подарунки. У свою чергу архієпископ Веніамін передав вітання ректора ПМДС митрополита Филипа та подарував владиці Іринею видання Полтавської семінарії і пам’ятні сувеніри.

Поїздка відбулася з ініціативи Паломницького відділу Полтавської єпархії, який очолює викладач догматики та місіології ПМДС Володимир Вікторович Сахно.

З неймовірним піднесенням та наснагою на майбутні труди, студенти – паломники повернулися додому.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *