День святкування на честь ікони Божої Матері «Уповання всіх кінців землі»

6 листопада 2023 року, в день вшанування ікони Божої Матері «Уповання всіх кінців землі», Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію у Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі.

\

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Полтавського міського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, благочинний Полтавського районного округу протоієрей Олександр Антонюк, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, клірики обителі та гості у священному сані.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

За Богослужінням молилися настоятелька Хрестовоздвиженського монастиря ігуменя Мастридія та настоятелька Богородицької Горбанівської обителі ігуменя Ангеліна з сестрами.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після запричастного вірша протоієрей Аркадій Калинюк звернувся до віруючих зі словом проповіді.

Після завершення Богослужіння Високопреосвященніший митрополит Филип звернувся до вірян з архіпастирським словом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *