Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День святкування на честь ікони Божої Матері «Упование всех концев земли» – Новини Полтавської Єпархії

День святкування на честь ікони Божої Матері «Упование всех концев земли»

6 листопада 2022 року, в Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, день вшанування ікони Божої Матері «Упование всех концев земли», митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію у Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Полтавського міського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, клірики обителі в священному сані.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

За Богослужінням молилася настоятелька монастиря ігуменя Мастридія з сестрами обителі.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після запричастного вірша священик Олександр Терещук звернувся до віруючих зі словом проповіді.

Після завершення Богослужіння Високопреосвященніший митрополит Филип привітав з Днем народження секретаря єпархії протоієрея Михаїла Волощука, благословив його святою просфорою,  звернувся до вірян з архіпастирським словом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *