День Святого Духа

24 червня 2024 року, в день Святого Духа, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію в Свято-Троїцькому Велико-Будищанському жіночому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, благочинний Дикансько-Шишацького округу протоієрей Богдан Брянчик, духівник обителі ігумен Афанасій (Бідний), благочинний Чутівського округу священник Олексій Пергат та духовенство Полтавської єпархії.

За Богослужінням молилася настоятелька монастиря ігуменя Нонна з сестрами обителі та настоятелька Полтавського Хрестовоздвиженського жіночого монастиря ігуменя Мастридія з сестрами.

Піснеспіви божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Зі словом проповіді до вірних звернувся ігумен Афанасій (Бідний).

Після Божественної літургії був звершений Хресний хід довкола храму.

По завершенні богослужіння Архіпастир звернувся до віруючих зі словом настанови та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *