День віддання Пасхи Христової

1 червня 2022 року, у день віддання Пасхи, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Полтавському Богородицькому жіночому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Полтавського градського округу протоієрей Іоан Корнієнко, прес-секретар Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич, клірики обителі та Полтавське духовенство.
Піснеспіви божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.
За Богослужінням молилися настоятелька ігуменя Ангеліна з сестрами монастиря та настоятелька Полтавської Хрестовоздвиженської обителі ігуменя Мастридія.
За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Зі словом проповіді до вірних звернувся протоієрей Аркадій Калинюк.
По завершенні богослужіння Високопреосвященніший митрополит Филип звернувся до віруючих з архіпастирським словом і благословив усіх.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *