Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Діти недільної школи Андріївського храму привітали полтавців – Новини Полтавської Єпархії

Діти недільної школи Андріївського храму привітали полтавців

7 січня 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, після ранньої Божественної літургії в храмі святого апостола Андрія Первозванного м. Полтави відбулося дитяче свято “Христос народився, славімо Його”.

Вихованці недільної школи показали театралізоване дійство, декламували вірші, співали колядки.

Після виступу в храмі діти взяли участь і в привітанні з Різдвом Христовим ігумені Сергії та насельниць Полтавського Хрестовоздвиженського жіночого монастиря. Останнє спів свята “Ой, радуйся, земле …” разом з дітьми співали усі присутні в храмі. Після свята діти отримали солодкі подарунки.

8 січня 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, після Божественної літургії вихованці недільної школи храму Андрія Первозванного привітали з Різдвом Христовим полтавчан.

Діти заспівали колдяки в ресторанах “Версаль”, “Галушка”, “Баранчик”, для співробітників компанії “Полтехкомплект”, оптового складу “Скриня”, співали колядки в спортивному залі “Спортлайф”, в Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка та інших полтавських закладах .

Дітям подарували багато іграшок та фруктів. Всі отримали масу позитиву. Сподіваємося, що цей почин стане постійним щорічним заходом.

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *