ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2024 року СТИПЕНДІЯ АБІТУРІЄНТАМ ІКОНОПИСНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ПОЛТАВСЬКОЇ СЕМІНАРІЇ

У сучасному світі, де соціальні ініціативи набувають все більшого значення, отримання грантів і стипендій відіграє ключову роль у реалізації ідей, що можуть позитивно змінити життя православної молоді і Церкви взагалі. Одним із ключових аспектів цього процесу є вміння демонструвати реальну потребу та потенційний позитивний духовний, моральний та культурний вплив проекту на українське суспільство. Важливо підкреслити, що наявність часткового фінансування, значно підвищує шанси талановитих юнаків і дівчат на навчання спеціальностям які є перспективними в сучасному середовищі як України, так і закордону. Ознайомившись з досить ексклюзивною освітою сьогодення, вони будуть мати можливість стати не тільки іконописцями, але й реставраторами, художниками.

Іконописна школа імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта (іконописний факультет) Полтавської місіонерської духовної семінарії є одним з провідних закладів підготовки професійних фахівців в області сакрального живопису, навчальна програма якої поєднує опанування іконопису та монументального християнського сакрального живопису з богословською освітою. Географія робіт випускників досить широка – тут не тільки Україна і країни ближнього зарубіжжя, але й Італія, Німеччина, Словаччина, Греція, Велика Британія, Сполучені Штати Америки, Австралія тощо.

З радістю повідомляємо що в 2024-2025 навчальному році Іконописна школа при Полтавській Місіонерській Духовній Семінарії Української Православної Церкви за рахунок донорів, отримала можливість надати благодійне навчання, харчування і житло трьом абітурієнтам. Стипендії у розмірі річних витрат будуть визначені найкращім вступникам за результатами прийомних іспитів в серпні 2024 року. 

Чекаємо на вас, юні таланти!

Прес-служба Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *