Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Добрі справи – Новини Полтавської Єпархії

Добрі справи

20 серпня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон, клірик Всіхсвятського храму міста Полтави священник Василій Ярема та волонтери Центру “Благо” відвідали Полтавський навчально-реабілітаційному центр в селі Михайлівка.

В цьому закладі перебувають діти-інваліди, хворі діти, діти-сироти та сім’ї переселенців із зони активних бойових дій.

Під час зустрічі  з педагогами і дітьми священники розповіли про важливі події  із життя Церкви, поспілкувалися на теми духовного життя.

Гості та діти звернулися в спільній молитві до Господа Бога.

Після цього настав час цікавих і розвиваючих ігор, що викликало радість і захоплення, як у волонтерів, так і у дітей. На закінчення зустрічі було пригощання солодощами. Від небайдужих людей заклад отримав благодійну допомогу в вигляді різних продуктів харчування.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *