Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Допомога Святогорській Лаврі – Новини Полтавської Єпархії

Допомога Святогорській Лаврі

3 листопада 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, було відправлено дві вантажівки з гуманітарною допомогою до Свято-Успенської Святогорської Лаври.

 

Делегацію Полтавської єпархії очолив керівник єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоієрей Андрій Сімон.

Протягом тижня небайдужі парафіяни храмів Полтавської єпархії приносили консервацію, крупи, овочі. Зібрану допомогу було доукомплектовано і завантажено для відправки.

Впродовж 6 місяців обстрілів на території Лаври проживало 600 людей, серед них насельники обителі, монахині Богородичного скиту, жителі Святогірська, Тетянівки і Богородичного. На території обителі досі проживають сотні переселенців. Сьогодні Лавра проводить відновлювальні роботи. Насельники ремонтують дахи, забивають плівкою розбиті обстрілами вікна. В монастирі все ще немає централізованого електропостачання. А безперервна молитва за мир та благополуччя в Україні триває.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *