Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Допомога вимушеним переселенцям (+ВІДЕО) – Новини Полтавської Єпархії

Допомога вимушеним переселенцям (+ВІДЕО)

10 листопада 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського, у храмі Всіх святих землі Полтавської продовжує роботу Гуманітарний центр Полтавської єпархії.

Волонтери центру єпархії та Центру “Благо” роздавали благодійну допомогу у вигляді продуктів харчівання для біженців та вимушених переселенців із зони активних бойових дій. Всі охочі мали змогу поспілкуватися зі священиками та волонтерами.

Картоплю, яку сьогодні отримують нужденні було закуплено Полтавською єпархією за сприянням Полтавського Хрестовоздвиженського та Богородицького Горбанівського жіночих монастирів.

Волонтери центру та священики, спілкуючись з родинами біженців та переселенців, роздають їм також текст молитви про мир в Україні та просять щодня молитися про припинення бойових дій та повернення мирного життя.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *