Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Гуманітарна допомога Святогірській Лаврі – Новини Полтавської Єпархії

Гуманітарна допомога Святогірській Лаврі

11 травня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, координатор Гуманітарного центру УПЕ, секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук спільно з полтавським волонтером Олександром Касьяном за благодійної підтримки парафіян храмів Полтавської єпархії та волонтерів ГО «Закарпатські ґазди», доставили чергову партію Гуманітарної допомоги Святогірській Лаврі у вигляді продуктів харчування та необхідних речей.

Наміснику Святогірської Лаври митрополиту Арсенію передали в дар ікону святого апостола Андрія Первозванного від прихожан Андріївського храму м. Полтави.

12 травня протоієрей Михаїл Волощук співслужив братії обителі за Божественною літургією, за якою були піднесені сугубі молитви за всіх людей доброї волі, які долучилися до збору та відправки гуманітарного вантажу.

Митрополит Арсеній висловив слова щирої подяки митрополиту Полтавському і Миргородському Филипу, духовенству Полтавської єпархії, волонтерам, жертводавцям та всім небайдужим людям за постійну допомогу та підтримку братії Святогірської Лаври та вимушених переселенців, які знайшли прихисток в цій святій обителі.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *