Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Марафон добра «Добрі руки» – Новини Полтавської Єпархії

Марафон добра «Добрі руки»

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, в місті Полтава від храму до храму передається естафета добрих справ.

У марафоні «Добрі руки» в цей раз взяла участь громада храму Архістратига Михаїла с.Щербані. У свою чергу прийнявши естафету від Свято-Серафимівського храму, парафіяни спільною радою вирішили, що буде дуже добре напередодні зимових свят подарувати дітям казку. Не простим дітям, а сонячним зайчиками, діткам з синдромом Дауна, через громадську організацію небайдужих до цих дітей людей, яка є в Полтаві.

Всі парафіяни принесли в храм по книзі зимових казок і цим долучились до доброї справи. Підписавши їх добрими побажаннями, передали подарунки в добрі руки Марії Остроушко, глави організації «Полтава Даун Синдром».

Храм Архістратига Михаїла передає естафету Свято-Андріївському храму міста Полтави.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *