Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Масляна в Свято-Макаріївському соборі – Новини Полтавської Єпархії

Масляна в Свято-Макаріївському соборі

1 березня 2020 року, в Неділю сиропусну, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, на подвір’ї Свято-Макаріївського кафедрального собору відбулося святкування масляної.

Клірики собору разом з Полтавською молодіжкою запропонували вірянам цікаві вікторини на біблійну тематику, вели розмови про наближення Великого посту та ділилися теплими порадами.

Масляна – це час, що потрібно присвятити доброму спілкуванню з близькими, рідними, друзями.
Церква в ці дні ще й ще раз нагадує про те, що навколо є багато нужденних, голодних, бідних, яким потрібна наша допомога, наша увага і турбота. Тому готуючи традиційну трапезу – млинці, ми не повинні забувати пригостити хворих, людей похилого віку, жебраків. А разом з тим, поділитися з ними нашим душевним теплом. У ці дні добре відвідати і наших близьких, хрещеників, наприклад, або родичів, із якими давно не бачилися і які, можливо, ще не прийшли до Церкви. Якраз випадає хороший привід, щоб поговорити з ними про Піст, про духовне життя.

Для дітей же було підготовлено цікаві ігри.

Всі бажаючі могли почастуватися млинцями.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *