Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Місіонерсько-просвітницькі лекції – Новини Полтавської Єпархії

Місіонерсько-просвітницькі лекції

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, єпархіальним відділом місіонерства, катехізації та релігійної освіти (керівник – священик Володимир Чередніченко) започатковано проведення місіонерсько-просвітницьких лекцій для парафіян храмів м. Полтави.

Перша лекція на тему “Історія виникнення та трансформації православних постів та порівняння їх з інославними традиціями” відбулася 7 липня 2023 року в приміщенні храму всіх святих землі Полтавської. Лектор – клірик Вознесенського храму м. Полтави ігумен Тихон (Васильєв).

Зустріч пройшла в теплій та невимушеній атмосфері. Всі бажаючі мали змогу поставити запитання та отримати на них відповіді.

Місіонерсько-просвітницькі лекції будуть проходити раз на місяць. За оголошеннями про наступні зустрічі слідкуйте на інтернет-ресурсах Полтавської єпархії.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *