Місіонерську Літургію звершили в Полтавській Місіонерській Духовній Семінарі

14 квітня 2024 року, у Неділю четверту Великого Посту та день пам’яті преподобного Іоана Лествичника, з благословіння Ректора Високопреосвященнішого Филипа митрополита Полтавського і Миргородського, Божественну літургію у Трьохсвятительському храмі Семінарії очолив Високопреосвященніший Боголеп, митрополит Олександрійський та Світловодський. Його Високопреосвященству співслужили віцеректор Семінарії архієпископ Веніамін, гості та викладачі у священному сані.
Цього дня Божественна літургія мала особливий, місіонерський характер. Для кращого розуміння богослужіння владика Веніамін давав богословські та історичні коментарі, намагаючись розкрити всю красу та глибину Божественної літургії для студентів та вірян.
За богослужінням були піднесені посилені молитви про мир та перемогу України.
На завершення святкового богослужіння, владика віцеректор звернувся зі словом подяки за молитви до владики Боголепа. У відповідь, владика Боголеп подякував Ректору Семінарії митрополиту Филипу та владиці віцеректору за запрошення і можливість помолитися за місіонерською Літургією та звернувся до вірян зі словом настанови.
Після богослужіння для поважних гостей була організована екскурсія Семінарією.
Прес-служба Полтавської єпархії.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *