Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Митрополит Филип зустрівся з Вірою Олександрівною Чазовою – Новини Полтавської Єпархії

Митрополит Филип зустрівся з Вірою Олександрівною Чазовою

20 травня 2020 року на території Хрестовоздвиженського жіночого монастиря м. Полтави відбулася зустріч Високопреосвященнішого Филипа, Митрополита Полтавського і Миргородського з Чазовою Вірою Олександрівною – полтавською журналісткою і радіоведучою.

Близько 50 років свого життя Віра Чазова присвятила полтавському радіо. У різний час вона була диктором, вела передачі пов’язані з культурою, спортом, здоров’ям та багато іншого. Без перебільшення – це людина-епоха, приклад для наслідування.

Віра Олександрівна – лідер волонтерського руху у Полтавській Обласній Організації Товаристрва Червоного Хреста України, активістка та волонтер Полтавської обласної організації ветеранів, громадський діяч.

Митрополит Филип побажав Вірі Олександрівні Божого благословіння та міцного здоров’я, а також передав в дар ікону Пресвятої Богородиці на молитовну пам’ять.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *