МОЛОДІЖНЕ ПАЛОМНИЦТВО НА ЛІТУРГІЮ АПОСТОЛА ЯКОВА

6 листопада 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, Молодіжка імені Святителя Іларіона (Юшенова) на чолі з керівником Паломницького відділу Полтавської єпархії Володимиром Сахном здійснила паломництво в ПМДС, де молилися за Літургією по древньому чину апостола Якова.

У Полтавській місіонерській духовній семінарії з благословення ректора Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у Трьохсвятительському храмі була відслужена Божественна літургія святого апостола Якова.

Служіння Літургії очолив віце-ректор семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін. Його Високопреосвященству співслужили викладачі, випускники та гості духовної школи в священному сані.

Після богослужіння владика Веніамін провів цікаву екскурсію семінарією.

Наступною зупинкою Молодіжки став Свято-Миколаївський собор міста Горішні Плавні.

Священник Георгій Коваленко провів ексурсію територією та розповів про діяльність Духовно-просвітницького центру. Молодь почула історію заснування храму та молодіжного руху при ньому, за чашечкою кави змогли задати хвилюючі питання отцю Георгію, який постійно працює з молоддю.

На завершення насиченого недільного дня, полтавська молодь завітала до Різдва Богородиці Козельщанського жіночого монастиря, де помолилися перед чудотворною іконою Божої Матері.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *