Митрополит Филип зустрівся з волонтерами міжнародних волонтерських організацій

13 березня 2024 року в приміщенні Полтавського єпархіального управління Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип зустрівся з представниками міжнародної благодійної організації «One4Нumanitu» ірландцем Шейном Ліхі, словаком Мирославом Порохнаві та волонтерами «ГО Закарпатські Газди» Робертом Іванчо та Андрієм Веприком.
В ході зустрічі були обговорені актуальні питання благодійності та соціального служіння, зокрема говорили про допомогу нужденним.
Полтавська єпархія тривалий час співпрацює з волонтерами цих благодійних організацій у різних сферах. Зокрема, проекти з надання гуманітарної допомоги цивільному населенню, медичним закладам різних регіонів країни та допомогу всім постраждалим від наслідків бойових дій.
На завершення зустрічі митрополит Филип запевнив присутніх у своїх молитвах за людей доброї волі та про настання миру в нашій країні. Волонтери в свою чергу подякували Владиці за приємну зустріч і запевнили у подальшій співпраці у справах милосердя. Присутні отримали архіпастирське благословення.
Прес-служба Полтавської єпархії.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *