Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
На Новосанжарщині у останню путь провели Захисника України Тищенка Ігоря Вячеславовича – Новини Полтавської Єпархії

На Новосанжарщині у останню путь провели Захисника України Тищенка Ігоря Вячеславовича

Чин відспівування звершив благочинний Новосанжарського округу протоієрей Ярослав Михайлик у співслужінні кліриків благочиння.

Тищенко Ігор Вячеславович народився 22 липня 1980 року у селі Клюсівка. У рідному селі навчався у початковій школі, потім продовжив навчання у Дубинівській 9-річній школі. Закінчив Кобеляцьке професійно-технічне училище за спеціальністю тракторист — машиніст. Трудову діяльність розпочав на хлібзаводі та згодом працював на різних роботах, але присвятити себе захисту України.

З серпня 2014 року по вересень 2015-го проходив військову службу у навчальному центрі «Десна». У 2019 році пішов служити за контрактом до в/ч у Чернігові та брав участь в Операції Об’єднаних сил на Донбасі. У жовтні 2020 року отримав посвідчення учасника бойових дій.

Був старшим солдатом, механіком-водієм танкового взводу. Загинув 27 лютого під час оборони Чернігова Йому мало б виповнитися 42 роки. У нього залишилися дружина та син.

Прощалися з Ігорем Тищенком 24 березня у Нових Санжарах та у селі Клюсівка.

Вічна пам’ять!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *