Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
На Шишаччині провели в останній путь Захисника України – Новини Полтавської Єпархії

На Шишаччині провели в останній путь Захисника України

2 грудня 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, благочинний Дикансько-Шишацького округу протоієрей Богдан Брянчик у співслужінні духовенства благочинія звершив чин відспівування Захисника України Лисенка Олександра Володимировича.
Майбутній воїн почав життєвий шлях 6 вересня 1983 року, у родині військового, яка часто переїжджала. Якийсь час проживала на Одещині.
У 1996 році батьки переїхали в село Матяшівку Великобагачанського району. Середню освіту хлопець здобув там у Гоголівській школі.
Захоплювався технікою, в Яреськівському професійно-технічному училищі освоїв спеціальність автослюсаря, працював на Гоголівському бурякопункті.
Потім була строкова служба в лавах Збройних Сил України.
Опісля тривалий час працював водієм у ТОВ АФ «ім. Довженка».
У перші дні повномасштабної війни Олександр був мобілізований до ЗСУ з ТОВ «Федунка», уже маючи за плечима бойовий досвід участі в антитерористичній операції у 2015-2016 роках.
Службу проходив на Донеччині.
Серце ще молодої людини, люблячого чоловіка, батька, сина, друга і побратима зупинилося 28 листопада.
Вічна пам’ять.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *