Неділя 32-га після П’ятидесятниці, по Богоявленні

22 січня 2023 року, в Неділю 32-гу після П’ятидесятниці, по Богоявленню, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Полтавському Хрестовоздвиженському жіночому монастирі.
Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, настоятель Свято-Пантелеймонівського храму с. Шарівка Царичанського благочиння Кам’янської єпархії архімандрит Антоній (Кияниченко), благочинні єпархіальних округів і духовенство Полтавської єпархії.
На малому вході чергових ієрархічних нагород були удостоєні клірики єпархії: диякон Марк Кучеренко – правом носіння камілавки, диякон Владислав Полонський – правом носіння подвійного ораря.
Піснеспіви Божественної Літургії виконали чоловічий архієрейський квартет під керівництвом протодиякона Георгія Лінда та зведений хор духовенства Полтавської єпархії під керівництвом протодиякона Михайла Костенка.
За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Після запричасного вірша проповідував клірик Спасо-Преображенського Мгарського чоловічого монастиря, керівник єпархіального відділу релігійної освіти, катахізації та місіонерства протоієрей Борис Кондрат.
Після закінчення Богослужіння Владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом та благословив усіх.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *