“Орлятко” Історія табору

Дитячий Православний літній оздоровчий спортивно-туристичний табір «Орлятко» Полтавської єпархії у місті Карлівці Полтавської області створено у 2003 році з благословення Преосвященнішого Филипа єпископа Полтавського і Кременчуцького.

Дитячий Православний літній оздоровчий табір «Орлятко» Полтавської єпархії є духовно-оздоровчим закладом, що створений для духовної роботи з дітьми на час літніх канікул. За світською кваліфікацією табір відноситься до числа профільних, у яких діти перебувають цілодобово і в яких, поряд з оздоровчими, надаються комплекси дій, спрямованих на розвиток у дітей певних здібностей та інтересів.

В табір приймаються діти віком від 7 до 15 років. Термін перебування в таборі 15 днів.

Табір діє на підставі Статуту (положення), що затверджується Архієреєм та сформований на основі Статуту Полтавської єпархії, і затверджений державними органами.

         Дитячий табір складається з загонів, кількістю не більше 25 осіб.

Загони створюються з урахуванням віку дітей та їх статті. Табір має свій табірний прапор із зображенням святого Хреста та орлятка. Вихованням дітей в загонах займаються православні вихователі, їм допомагають вожаті – студенти духовних закладів, та помічники вожатих з числа відпочиваючих.