“Орлятко” Правила поведінки

 

  1. Колектив табору керується у своєму житті християнськими моральними принципами, а тому взаємовідносини між відпочиваючими будуються на основі любові, послуху, взаємодопомоги та взаємоповаги.
  2. Молодші слухаються старших та добросовісно виконують їх розпорядження, старші піклуються про молодших.
  3. Відпочиваючі у таборі повинні берегти навколишню природу – не ламати гілки, не кидати сміття, не завдавати шкоди тваринам (ящіркам, їжачкам, птахам).
  4. Забороняється виходити за територію табору без дорослих.
  5. Купатися у річці можна тільки з дозволу вихователя і у його присутності, в строго відведених місцях, дотримуючись правил безпеки на воді.
  6. У випадках відчуття недуги, укусах комах, змій, тварин діти повинні негайно повідомити лікаря чи будь-кого з дорослих.
  7. При розпалюванні святкового багаття – не підходити ближче вказаної відстані.
  8. При проведенні масових заходів (у походах, до трапезної, клубу), пересування по території табору відбувається строєм.
  9. При відвіданні Богослужінь (Божественної Літургії, ранкових та вечірніх молитов) усі повинні притримуватися традиційного одягу.
  10. За порушення вище вказаних правил можуть застосовуватися дисциплінарні покарання – зауваження, повідомлення батькам, розміщення інформації про порушення у стінній газеті, як крайній захід – виключення з табору. Забороняються будь-які фізичні покарання.