Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
“Орлятко” Територія та приміщення – Новини Полтавської Єпархії

“Орлятко” Територія та приміщення

Дитячий Православний табір «Орлятко» розміщений в центрі Красноперівського лісу поблизу міста Карлівки біля річки Орчик. Він складається з 3-х спальних корпусів близько 300 м2, що дає можливість розмістити до 70 дітей.

В таборі обладнано медичний пункт та ізолятор на 5 місць.

Табір має сучасну кухню з різними плитами, з достатньою кількість холодильників та морозильників, цехами для переробки м’яса, овочів, миття посуду проточною водою та столову на 120 місць, укомплектовану сучасним посудом. Джерелом постачання води є глибинна свердловина з водонапірною баштою.

В таборі створено бібліотеку на 200 примірників духовної літератури, духовну фонотеку та фільмотеку.

Табір має клубне приміщення на 120 місць з сценою, звукопідсилюючою технікою, театральними костюмами, декораціями, піаніно та ін. музичними інструментами.

В таборі обладнано душові на 6 кабінок з гарячою водою, сучасні туалети на 16 місць, місця для прання, сушки та прасування білизни, безпосередньо біля корпусів обладнано місця для особистої гігієни. Табір має овочесховище, складські приміщення, місце для шикування відпочиваючих, обладнане щоглою для прапору.

На території та в будівлях табору забороняється проживання сторонніх осіб.