Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Осінній марафон добра «Добрі руки» продовжується – Новини Полтавської Єпархії

Осінній марафон добра «Добрі руки» продовжується

«Вмикай осінній рингтон, ми починаємо добра марафон!» – такими словами з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа розпочався осінній марафон добра «Добрі руки».

В рамках цього проекту клір Свято-Серафимівського храму м. Полтави прийняв естафету (челендж) від Свято-Макаріївського собору.
Молодь Серафимівського храму вирішила залучити до добрих справ усіх прихожан. А тому у неділю, 22 листопада, після завершення Божественної літургії всім було запропоновано цукерки в обмін на обіцянку зробити у цей день хоча б одну добру справу.
Далі челендж було передано Свято-Михайлівському храму с. Щербані.
Нагадаємо, що метою проекту є закликати всіх людей творити благо, так як карантин не відміняє добрих справ. Тому священство Полтавської єпархії в різних храмах буде закликати людей до допомоги ближнім, до подолання екологічних проблем, до усунення забрудненості довкілля та інших важливих речей. А найкращим прикладом є самі священики.
Не забувайте, світ починає змінюватися через нас!

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *