Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Освячення інфекційного відділення та молебень за недужних у Карлівській лікарні – Новини Полтавської Єпархії

Освячення інфекційного відділення та молебень за недужних у Карлівській лікарні

10 грудня 2020 року з благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа,  і на запрошення завідуючої інфекційним відділенням Карлівської районної центральної лікарні Стогній Світлани Володимирівни, , духовенство Карлівського благочиння звершили освячення медичного закладу.

Чин освячення очолив благочинний Карлівського округу, настоятель Пантелеймонівського храму м. Карлівки, ієрей Богдан Довбака у співслужінні настоятеля Олександрівського храму с. Ланна протоієрея Володимира Лемеша, та настоятеля Іллінського храму с. Попівки, ієрея Олександра Мовчана.

Після закінчення освячення був відслужений молебень за недужних та прочитані молитви під час епідемії та за здоров’я  лікарів та медперсоналу.

На завершення духовенство подякували завідуючій та всьому персоналу відділення за запрошення та подарували на молитовну згадку ікону Богоматері «Семистрільна» і побажали всім міцного здоров’я, терпіння та Божої допомоги.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *